Startsida - Klicka här för att ladda en ny bild från Strömstad och ta dig till startsidan
Navigering
  
E-post
Navigering
  
Kontakt förvaltning- och kontorschefer
Navigering
  
Kontakt gruppledare
Navigering
  
Kontakt nämndsordförande
Navigering
  
Telefonnummer

Kontakt nämndsordförande

Barn- och utbildningsnämnden

Ordförande Pia Tysklind (s)
E-post: pia.tysklind@stromstad.se

Kommunfullmäktige

Sven Moosberg (stp)
E-post: sven.moosberg@stromstad.se

Kommunstyrelsen

Ronnie Brorsson (s)
E-post: ronnie.brorsson@stromstad.se

Miljö- och byggnämnden

Ordförande Lena Martinsson (s)
E-post: lena.martinsson@stromstad.se

Omsorgsnämnden

Ordförande Leif Andersson (s)
E-post: leif.andersson@stromstad.se

Tekniska nämnden

Ordförande Ulf Gustafsson (s)
E-post: ulf.gustafsson@stromstad.se

Kontaktinformation

Tel 0526-190 00, fax 0526-191 10
kommun@stromstad.se

Besöksadress:
Norra Bergsgatan 23

Om webbplatsen  Prenumerera/Nyhetsbrev
Informationsansvarig: Jan Palmblad
Sidansvarig: Lena Sundberg
Uppdaterad: 2007-10-25  

Strömstads kommun startsida

Strömstads kommun, 452 80 Strömstad
Växel 0526-190 00, fax 0526-191 10, e-post: kommun@stromstad.se
Organisationsnummer: 212000-1405, GPS-koordinater och kontaktuppgifter