Startsida - Klicka här för att ladda en ny bild från Strömstad och ta dig till startsidan
Navigering
  
Badplatser
Navigering
  
EkoPark
Navigering
  
Gator och trafik
Navigering
  
Hamnar
Navigering
  
Inloggning för Näsinge Flygplats ESGS
Navigering
  
Kommunalt vatten och avlopp
Navigering
  
Lekplatser
Navigering
  
Mark och exploatering
Navigering
  
Jaktarrende
Navigering
  
Köp/arrende av mark
Navigering
  
Lediga bostadstomter
Navigering
  
Hjältsgård (Skee)
Navigering
  
Mällbydalen
Navigering
  
Stare
Navigering
  
Lediga industritomter
Navigering
  
Tomtkö
Navigering
  
Parker och planteringar
Navigering
  
Renhållning
Navigering
  
Taxor och avgifter
Navigering
  
Återvinningscentraler (ÅVC)

Lediga bostadstomter

Anmälan sker genom tomtkön.


Klicka i kartan för större format.

Områden karkerade med rött på kartan är kommunala tomter till salu
Externa länkar

Adobe Readerlänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Kontaktinformation

Tekniska förvaltningen
452 80 Strömstad
Tel växel 0526-190 00
tn@stromstad.se

Förvaltningschef
Lars Strandlund
Tel 0526-191 70
lars.strandlund@stromstad.se

Mark- & exploateringschef
Kristin Ulfstad
Tel 0526-191 54
kristin.ulfstad@stromstad.se

Mattias Olsson
Mark- & exploateringsingenjör
Tel 0526-196 39
mattias.olsson@stromstad.se

Controller
Lisbeth Hansson
Tel 0526-194 72
lisbeth.hansson@stromstad.se

Assistent
Karin Hallberg
Tel 0526-191 85
karin.hallberg@stromstad.se

Assistent
Cathrin Dahlberg
Tel 0526-191 60
cathrin.dahlberg@stromstad.se

Om webbplatsen  Prenumerera/Nyhetsbrev
Informationsansvarig: Lars Strandlund
Sidansvarig: Lena Sundberg
Uppdaterad: 2014-09-05  

Strömstads kommun startsida

Strömstads kommun, 452 80 Strömstad
Växel 0526-190 00, fax 0526-191 10, e-post: kommun@stromstad.se
Organisationsnummer: 212000-1405, GPS-koordinater och kontaktuppgifter